Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ing. Jiří Horák, Vrátno

21. 6. 2013

Ing. Jiří Horák, M.A., Horákův statek Vrátno

Firma Agribar a zejména její zakladatel Jan Bartoš mě doprovází od samotných začátků mého hospodaření v roce 2009. Již před zakoupením vůbec prvních strojů k obdělávání půdy se mnou pan Bartoš trpělivě strávil mnoho hodin konzultacemi o co možná nejlepším využití prostředků investovaných do zemědělské techniky a srovnáváním metod přípravy půdy a setí vedoucích k maximální produktivitě soukromého hospodaření. Tyto hodiny se navíc nikdy nepromítly na žádné faktuře.

Začátky podnikání nebyly zrovna snadné a co mi velmi komplikovalo život u jiných prodejců zemědělské techniky, byla absence historického kreditu u finančních institucí. Firma Agribar mi však dokázala zajistit financování veškeré zakoupené techniky od traktoru až po stroje na zpracování půdy a to vše s využitím dotace úroků od PGRLF.

Dnes již mohu s odstupem času konstatovat, že se sázka na podporu od firmy Agribar vyplatila.  Všechna zakoupená technika je kvalitní a rovněž zvolené procesy se ukázaly jako plně vyhovující. Díky kombinaci profesionálního zacházení s osobním přístupem se tak na firmu Agribar rád obracím, abych vždy obdržel přesně to, co právě potřebuji. Mé hospodářství tak vzkvétá a já mohu svůj čas trávit tím nejcennějším způsobem – se svojí rodinou.

jiri-horak.png